Dietetyka estetyczna

Dietetyka estetyczna wywiera korzystny wpływ na estetykę naszego ciała oraz przyczynia się do opóźnienia procesów starzenia się organizmu.

Fizjologiczne starzenie się organizmu jest procesem naturalnym. Jednak poprzez świadome wybory, odpowiednie odżywianie oraz styl życia możemy w znacznym stopniu wpłynąć na to, jak szybko ten proces będzie przebiegał. Żyjemy w wymagających czasach, gdzie priorytetem staje się nie tylko zachowanie doskonałego stanu zdrowia ale również młodego wyglądu.   

Dietetyka estetyczna wywiera korzystny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej bez utraty masy beztłuszczowej (mięśnie, tkanka łączna), co powoduje, że skóra staje się jędrna i gładka. Przyczynia się do redukcji cellulitu tłuszczowego, wodnego oraz cyrkulacyjnego. Poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci. Korzystnie wpływa na zmiany skórne.

Jak wygląda zastosowanie dietetyki estetycznej?

Na wstępie przeprowadzany jest wywiad z pacjentem dotyczący stanu zdrowia, trybu życia i nawyków żywieniowych. Na podstawie zebranych informacji przygotowywany jest plan żywieniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s