Dietetyka on-line

Dietetyka on-line to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z naszych usług, ale mieszkają w innym mieście lub innym kraju oraz dla tych, którym stan zdrowia nie pozwala na przemieszczanie się.

Dietetyka on-line jest tak samo skuteczna, jak regularne uczęszczanie na wizyty, ale wymaga większej samodyscypliny ze strony pacjenta, szczególnie w zakresie samodzielnego dokonywania pomiarów masy ciała i obwodów.  W przypadku dietetyki on-line przygotowanie do wizyty, jest takie, jak przygotowanie do wizyty w gabinecie. Różni się od wizyty stacjonarnej jedynie tym, że kontakt nawiązujemy dzięki platformie do wizyt online lub za pośrednictwem e-mail.

Koszt dietetyki on-line jest taki sam jak w wypadku wizyt odbywanych w gabinecie stacjonarnym.

Konsultację można umówić, niezależnie od miejsca pobytu oszczędzając czas poświęcony na drogą do gabinetu. W tym celu proszę wysłać swoje zgłoszenie na adres email: kontakt@dietetykkatowice.eu (w treści wiadomości proszę podać swój numeru telefonu – zadzwonimy w celu ustalenia dogodnego terminu). Wizytę on-line mogą Państwo również umówić poprzez rejestrację telefoniczną +48 793 071 577.